Wysiwyg (6.x-2.0) - en to ur translation catalogue (15 entries)

en: User interface
ur: صارف مواجہ

en: Operations
ur: معاملات

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Language
ur: زبان

en: Edit
ur: تدوین

en: Search
ur: تلاش

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Link
ur: ربط

en: Image
ur: تصویر

en: Center
ur: وسط

en: Preview
ur: جائزہ

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Help
ur: مدد

en: Undo
ur: واپس
