Wysiwyg (6.x-2.1) - en to et translation catalogue (97 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Language
et: Keel

en: Edit
et: Muuda

en: Search
et: Otsing

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Image
et: Pilt

en: Center
et: Keskel

en: Preview
et: Eelvaade

en: Save
et: Salvesta

en: Help
et: Abi

en: Font
et: Kirjastiil

en: Top
et: Ülesse

en: Anchor
et: Ankur

en: Bottom
et: Alumine

en: Input format
et: Sisestamise formaat

en: BBCode
et: BB-kood

en: Media
et: Meedia

en: Table
et: Tabel

en: Select all
et: Vali kõik

en: Basic setup
et: Põhiline seadistus

en: Buttons and plugins
et: Nupud ja pistikmoodulid

en: Editor appearance
et: Toimetaja välimus

en: Path location
et: Asukoht

en: Block formats
et: Plokkvormingud

en: Preformatted
et: Eelvormindatud

en: Remove linebreaks
et: Reamurdmiste eemaldamine

en: Editor CSS
et: CSS-redaktor

en: CSS path
et: CSS kataloog

en: CSS classes
et: CSS klassid

en: Undo
et: Võta tagasi

en: Deleted
et: Kustutatud

en: Replace
et: Asenda

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Superscript
et: Ülaindeks

en: Show blocks
et: Kuva plokke

en: Bold
et: Rasvane

en: Copy
et: Kopeeri

en: Redo
et: Võta tagasi

en: Italic
et: Kursiiv

en: Editor
et: Redaktor

en: Hide
et: Peida

en: Source code
et: Lähtekood

en: Profiles
et: Profiilid

en: Subscript
et: Alaindeks

en: Indent
et: Taane

en: Outdent
et: Taanda

en: Unlink
et: Lingi kaotamine

en: Bullet list
et: Täpploend

en: Blockquote
et: Tsitaadiplokk

en: Print
et: Prindi

en: Underline
et: Allajoonitud

en: Cut
et: Lõika

en: Paste
et: Aseta

en: About
et: Programmist

en: Acronym
et: Akronüüm

en: Button alignment
et: Nupu joondus

en: Numbered list
et: Numberloend

en: Not installed.
et: Pole paigaldatud.

en: Define CSS
et: CSS-i määramine

en: Wysiwyg profile for %format has been saved.
et: %format  vormingu Wysiwyg profiil on salvestatud.

en: No editor
et: Redaktorit pole

en: Installation instructions
et: Paigaldamise juhised

en: Configure client-side editors.
et: Kliendipoole redaktorite seadistamine.

en: Disable rich-text
et: Keela vormindatud tekst

en: Enable rich-text
et: Luba vormindatud tekst

en: The version of %editor could not be detected.
et: Redaktori versiooni %editor ei suudetud tuvastada.

en: Allows users to edit contents with client-side editors.
et: Võimaldab kasutajatel sisu muuta kliendiredaktorite abil.

en: Strike-through
et: Läbiv joon

en: Align left
et: Vasakule joondus

en: Align center
et: Keskele joondus

en: Align right
et: Paremale joondus

en: Justify
et: Rööpjoondus

en: Forecolor
et: Teksti värvus

en: Backcolor
et: Tausta värvus

en: Horizontal rule
et: Horisontaaljoon

en: Paste Text
et: Aseta tekst

en: Paste from Word
et: Kleebi Wordi dokumendist

en: Remove format
et: Eemalda vormindus

en: Character map
et: Märgikaart

en: HTML block format
et: HTML ploki formaat

en: Font style
et: Kirjastiil

en: Create DIV container
et: DIV konteineri loomine

en: Autogrow
et: Iselaienev

en: Table: Delete rows
et: Tabel: ridade kustutamine

en: Table: Delete columns
et: Tabel: tulpade kustutamine

en: Table: Delete cells
et: Tabel: lahtrite kustutamine

en: Table: Merge cells
et: Tabel: lahtrite ühendamine

en: Paste text
et: Kleebi tekst

en: Abbreviation
et: Lühend

en: Inserted
et: Sisestatud

en: Stores Wysiwyg profiles.
et: Salvestab Wysiwyg profiilid.

en: Maximize
et: Maksimeeri
