Wysiwyg (6.x-2.1) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: User interface
mg: Momba ny mpikambana

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Remove
mg: Esory

en: Language
mg: Teny

en: Search
mg: Karoka

en: Help
mg: Fanampiana
