Wysiwyg (6.x-2.1) - en to si translation catalogue (12 entries)

en: User interface
si: පරිශීලක අතුරු මුහුණත

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Language
si: භාෂාව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Search
si: සොයන්න

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Image
si: රූපය

en: Help
si: සහාය

en: Print
si: මුද්‍රණය කරන්න
