Wysiwyg (6.x-2.2) - en to dz translation catalogue (18 entries)

en: User interface
dz: ངོས་འདྲ་བ་ལག་ལེན་འཐབ།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: Preview
dz: སྔོན་ལྟ།

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Input format
dz: ཨིད་པུཊི་རྩ་སྒྲིག།

en: Table
dz: ཐིག་ཁྲམ།

en: Preformatted
dz: སྔ་གོང་ཚད་སྒྲིག་འབད་ཡོདཔ།

en: Undo
dz: འབད་བཤོལ་

en: Deleted
dz: བཏོན་གཏང་ཡོདཔ།

en: Acronym
dz: བསྡུ་ཡིག།

en: Abbreviation
dz: སྡུད་ཚིག།

en: Inserted
dz: བཙུགས་ཡོདཔ།
