Wysiwyg (6.x-2.3) - en to mn translation catalogue (28 entries)

en: User interface
mn: Хэрэглэгчийн интерфэйс

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: List
mn: Жагсаалт

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Search
mn: Хайх

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Help
mn: Тусламж

en: Font
mn: Фонт

en: Top
mn: Дээд

en: Bottom
mn: Доод

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Table
mn: Хүснэгт

en: Select all
mn: Бүгдийг сонгох

en: Editor appearance
mn: Боловсрлуулагчийн харагдац

en: Undo
mn: Үйлдэл буцах

en: Deleted
mn: Устгагдсан

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун

en: Hide
mn: Нуух

en: Remove format
mn: Хэлбэрийг хасах

en: Inserted
mn: Оруулсан
