Wysiwyg (6.x-2.4) - en to ast translation catalogue (24 entries)

en: User interface
ast: Interfaz d'usuariu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: List
ast: Llista

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Edit
ast: Editar

en: Search
ast: Guetar

en: Link
ast: Enllaz

en: Image
ast: Imaxe

en: Center
ast: Centru

en: Preview
ast: Entever

en: Save
ast: Guardar

en: Help
ast: Aida

en: Top
ast: Cimeru

en: Anchor
ast: Anclax

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Input format
ast: Formatu d'entrada

en: Table
ast: Tabla

en: Preformatted
ast: Preformatíau

en: Undo
ast: Desfacer

en: Deleted
ast: Desaniciáu

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
