Wysiwyg (6.x-2.4) - en to cs translation catalogue (121 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: List
cs: Seznam

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Remove
cs: Odstranit

en: Edit
cs: Upravit

en: Search
cs: Hledat

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Link
cs: Odkaz

en: Image
cs: Obrázek

en: Center
cs: Na střed

en: Preview
cs: Náhled

en: Save
cs: Uložit

en: Help
cs: Nápověda

en: Top
cs: Nahoru

en: Anchor
cs: Ukotvení

en: Bottom
cs: Dole

en: Input format
cs: Formát vstupu

en: Media
cs: Média

en: Table
cs: Tabulka

en: Select all
cs: Vybrat vše

en: Smiley
cs: Smajlík

en: Basic setup
cs: Základní nastavení

en: Allow users to choose default
cs: Umožnit uživatelům zvolit výchozí nastavení.

en: Buttons and plugins
cs: Tlačítka a pluginy

en: Editor appearance
cs: Vzhled editoru

en: Toolbar location
cs: Umístění nástrojové lišty

en: Path location
cs: Cesta k umístění

en: Enable resizing button
cs: Povolit tlačítko pro změnu velikosti

en: Cleanup and output
cs: Filtrování a výstup

en: Verify HTML
cs: Zkontrolovat HTML

en: Preformatted
cs: Předformátované

en: CSS classes
cs: CSS třídy

en: Undo
cs: Zpět

en: Deleted
cs: Smazáno

en: Replace
cs: Nahradit

en: Font size
cs: Velikost fontu

en: Superscript
cs: Horní index

en: Show blocks
cs: Ukázat bloky

en: Bold
cs: Tučné

en: Copy
cs: Kopírovat

en: Redo
cs: Znovu

en: Italic
cs: Kurzíva

en: Hide
cs: Skrýt

en: Source code
cs: Zdrojový kód

en: Subscript
cs: Dolní index

en: Indent
cs: Odsazení

en: Outdent
cs: Předsazení

en: Unlink
cs: Zrušit odkaz

en: Bullet list
cs: Seznam s odrážkami

en: Blockquote
cs: Bloková citace

en: Interface language
cs: Jazyk rozhraní

en: Print
cs: Tisk

en: Underline
cs: Podtržení

en: Cut
cs: Vyjmout

en: Paste
cs: Vložit

en: About
cs: Popis

en: Acronym
cs: Zkratka

en: Button alignment
cs: Zarovnání tlačítek

en: Example:
cs: Příklad:

en: Citation
cs: Zdroj citátu

en: Numbered list
cs: Číslovaný seznam

en: Not installed.
cs: Nenainstalováno.

en: %editor profile for %format
cs: Profil editoru %editor pro %format

en: Enabled by default
cs: Standardně zapnuto

en: The default editor state for users having access to this profile. Users are able to override this state if the next option is enabled.
cs: Výchozí stav editoru pro uživatele, kteří mají přístup k tomuto profilu. Uživatelé mohou stav změnit, pokud je povolena následující možnost.

en: If allowed, users will be able to choose their own editor default state in their user account settings.
cs: Pokud je zapnuto, uživatelé si budou moci zvolit vlastní výchozí stav editoru v nastavení uživatelského účtu.

en: Show <em>enable/disable rich text</em> toggle link
cs: Zobrazit odkaz <em>zapnout/vypnout formátování textu </em>

en: Whether or not to show the <em>enable/disable rich text</em> toggle link below a textarea. If disabled, the user setting or global default is used (see above).
cs: Určuje, zda je zobrazen odkaz <em>zapnout/vypnout formátování textu</em> pod textovou oblastí. Jestliže je tato volba vypnuta, použije se globální výchozí nastavení (viz výše).

en: This option controls whether the editor toolbar is displayed above or below the editing area.
cs: Tato volba určuje, zda se nástrojová lišta zobrazí nad nebo pod editační oblastí.

en: This option controls the alignment of icons in the editor toolbar.
cs: Tato volba určuje zarovnání ikon v nástrojové liště.

en: Where to display the path to HTML elements (i.e. <code>body > table > tr > td</code>).
cs: Kde se zobrazí cesta pro HTML prvky (např. <code>body > table > tr > td</code>).

en: This option gives you the ability to enable/disable the resizing button. If enabled, the Path location toolbar must be set to "Top" or "Bottom" in order to display the resize icon.
cs: Tato volba poskytuje možnost zapnout/vypnout tlačítko pro změnu velikosti. Je-li zapnuto, musí být umístění nástrojové lišty nastaveno na "Nahoře" nebo "Dole", aby se ikona změny velikosti zobrazila.

en: If enabled, potentially malicious code like <code>&lt;HEAD&gt;</code> tags will be removed from HTML contents.
cs: Pokud je povoleno, potencionálně škodlivý kód jako např. <code>&lt;HEAD&gt;</code> bude odstraněn z HTML obsahu.

en: Use theme CSS
cs: Použít CSS tématu vzhledu

en: Define CSS
cs: Definovat CSS

en: Editor default CSS
cs: Výchozí CSS editoru

en: If "Define CSS" was selected above, enter path to a CSS file or a list of CSS files separated by a comma.
cs: Pokud jste zvolili "Definovat CSS", zadejte cestu k CSS souboru nebo seznam cest k CSS souborům oddělených čárkou.

en: Available tokens: <code>%b</code> (base path, eg: <code>/</code>), <code>%t</code> (path to theme, eg: <code>themes/garland</code>)
cs: Dostupné tokeny: %b (základní cesta, např. /), %t (cesta k tématu vzhledu, např. themes/garland)

en: So the actual library can be found at:<br /><code>@library-filepath</code>
cs: Aktuální knihovnu najdete zde: <br /><code>@library-filepath</code>

en: Configure client-side editors.
cs: Konfigurovat editory na straně klienta.

en: The version of %editor could not be detected.
cs: Verze editoru %editor nemohla být zjištěna.

en: Strike-through
cs: Přeškrtnutí

en: Align left
cs: Zarovnat vlevo

en: Align center
cs: Zarovnat na střed

en: Align right
cs: Zarovnat vpravo

en: Justify
cs: Zarovnat do bloku

en: Horizontal rule
cs: Vodorovná linka

en: Paste Text
cs: Vložit Text

en: Paste from Word
cs: Vložit z Wordu

en: Remove format
cs: Odstranit formátování

en: Character map
cs: Speciální symboly

en: HTML block format
cs: Formát HTML bloku

en: Font style
cs: Styl písma

en: Create DIV container
cs: Vytvořit DIV kontejner

en: Check spelling
cs: Kontrola pravopisu

en: Autogrow
cs: Automatické zvětšení

en: Table drag/resize
cs: Změnit velikost tabulky tažením myši

en: Table: Cell properties
cs: Tabulka: vlastnosti buňky

en: Table: Insert row after
cs: Tabulka: vložit řádek za

en: Table: Insert column after
cs: Tabulka: vložit sloupec za

en: Table: Insert cell after
cs: Tabulka: vložit buňku za

en: Table: Delete rows
cs: Tabulka: smazat řádky

en: Table: Delete columns
cs: Tabulka:smazat sloupce

en: Table: Delete cells
cs: Tabulka: smazat buňky

en: Table: Merge cells
cs: Tabulka: sloučit buňky

en: Table: Horizontal split cell
cs: Tabulka: horizontální rozdělení buňky

en: Clean-up
cs: Vyčistit

en: Fullscreen
cs: Celá obrazovka

en: Abbreviation
cs: Zkratka

en: Inserted
cs: Vloženo

en: HTML attributes
cs: HTML atributy

en: A Wysiwyg profile is associated with an input format. A Wysiwyg profile defines which client-side editor is loaded with a particular input format, what buttons or themes are enabled for the editor, how the editor is displayed, and a few other editor-specific functions.
cs: Profil modulu Wysiwyg je spojen s formátem vstupu. Určuje, který editor na straně klienta se načte spolu s konkrétním formátem vstupu, která tlačítka nebo témata jsou pro editor zapnutá, jak se editor zobrazuje a několik dalších funkcí specifických pro daný editor.

en: Div container
cs: Div kontejner

en: Maximize
cs: Maximalizovat

en: Check spelling as you type
cs: Kontrolovat pravopis při psaní

en: Advanced list
cs: Pokročilý výpis

en: To assign a different editor to a text format, click "delete" to remove the existing first.
cs: Pro přiřazení jiného editoru k textovému formátu nejprve smažte stávající pomocí odkazu "smazat".

en: Auto resize
cs: Automaticky změnit velikost

en: Text formats enabled for rich-text editing
cs: Textové formáty byly zapnuty pro editaci prostého textu
