Wysiwyg (6.x-2.4) - en to jv translation catalogue (32 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: List
jv: Daftar

en: Cancel
jv: Batal

en: Remove
jv: Buwang

en: Edit
jv: Sunting

en: Search
jv: Goléki

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Link
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Save
jv: Simpen

en: Help
jv: Pitulungan

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Anchor
jv: Jangkar

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Input format
jv: Format inputan

en: Table
jv: Tabel

en: Select all
jv: Pilih kabèh

en: Preformatted
jv: Pra format

en: Undo
jv: Baléknā

en: Deleted
jv: Dibusak

en: Font size
jv: Ukuran huruf

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Hide
jv: Umpetaké

en: Print
jv: Céthak

en: About
jv: Ngenani

en: Acronym
jv: Singkatan

en: Abbreviation
jv: Singkatan

en: Inserted
jv: Disisipaké
