Wysiwyg (6.x-2.4) - en to sk translation catalogue (77 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: List
sk: Zoznam

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Center
sk: Na stred

en: Preview
sk: Náhľad

en: Save
sk: Uložiť

en: Help
sk: Pomoc

en: Font
sk: Písmo

en: Top
sk: Navrch

en: Anchor
sk: Kotva

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Input format
sk: Vstupný formát

en: Media
sk: Médiá

en: Table
sk: Tabuľka

en: Select all
sk: Vybrať všetko

en: CSS
sk: CSS vzhľad

en: Basic setup
sk: Základné nastavenia

en: Allow users to choose default
sk: Umožniť používateľom zvoliť základný stav

en: Buttons and plugins
sk: Tlačítka a rozšírenia

en: Editor appearance
sk: Vzhľad editora

en: Toolbar location
sk: Umiestnenie lišty nástrojov

en: Path location
sk: Umiestnenie cesty

en: Enable resizing button
sk: Zapnúť panel na zmenu veľkosti

en: Block formats
sk: Blokové prvky

en: Cleanup and output
sk: Prečistenie a výstup

en: Verify HTML
sk: Skontrolovať HTML

en: Preformatted
sk: Predformátované

en: Convert &lt;font&gt; tags to styles
sk: Zmeniť značky &lt;font&gt; na štýly

en: Remove linebreaks
sk: Odstrániť zalomenia riadkov

en: Apply source formatting
sk: Použiť formátovanie na zdrojový kód

en: Editor CSS
sk: CSS editor

en: CSS path
sk: CSS cesta

en: CSS classes
sk: CSS triedy

en: Word count
sk: Počet slov

en: Undo
sk: Vrátiť späť

en: Deleted
sk: Odstránený

en: Replace
sk: Nahradiť

en: Font size
sk: Veľkosť písma

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Superscript
sk: Horný index

en: Show blocks
sk: Zobraziť bloky

en: Bold
sk: Hrubé

en: Copy
sk: Kopírovať

en: Redo
sk: Obnoviť

en: Italic
sk: Šikmé

en: Hide
sk: Skryť

en: Source code
sk: Zdrojový kód

en: Subscript
sk: Dolný index

en: Indent
sk: Odsadenie

en: Bullet list
sk: Zoznam s odrážkami

en: Interface language
sk: Jazyk rozhrania

en: Print
sk: Tlačiť

en: Cut
sk: Vystrihnúť

en: Paste
sk: Vložiť

en: About
sk: Informácie o

en: Acronym
sk: Skratka

en: Numbered list
sk: Číslovaný výpis

en: Strike-through
sk: Preškrtnuté

en: Align left
sk: Zarovnať vľavo

en: Align center
sk: Zarovnať na stred

en: Align right
sk: Zarovnať vpravo

en: Justify
sk: Zarovnať do bloku

en: Horizontal rule
sk: Horizontálna čiara

en: Paste from Word
sk: Vložiť z Word-u

en: Remove format
sk: Odstrániť formátovanie

en: Character map
sk: Mapa znakov

en: Abbreviation
sk: Skratka

en: Inserted
sk: Vložené
