Wysiwyg (6.x-2.7) - en to ku translation catalogue (44 entries)

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: List
ku: لیستە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Search
ku: گەڕان

en: None
ku: هیچ

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Link
ku: بەستەر

en: Image
ku: وێنە

en: Center
ku: ناوەڕاست

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Help
ku: یارمەتی

en: Top
ku: سەرەوە

en: Anchor
ku: لەنگەر

en: Menu
ku: پێڕست

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: All
ku: هەموو

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Mode
ku: جۆر

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Table
ku: خشتە

en: Other
ku: هیتر

en: Background color
ku: ڕەنگی پاشبنەما

en: Text color
ku: ڕه‌نگی نووسین

en: Preformatted
ku: پێشوەخت فۆرماتکراو

en: Undo
ku: وەک خۆی لێ بکەوە

en: Deleted
ku: سڕایەوە

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Formats
ku: فۆرماتەکان

en: Hide
ku: بشارەوە

en: Print
ku: چاپکردن

en: About
ku: دەربارە

en: Default theme
ku: ڕووکاری بنەڕەت

en: Acronym
ku: کورتکراوە

en: Abbreviation
ku: کورتکراوە

en: Inserted
ku: تێخرا

en: Text format
ku: فۆرماتی دەق
