Wysiwyg (6.x-2.7) - en to az translation catalogue (48 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: List
az: Siyahı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Edit
az: Dəyiş

en: Search
az: Axtarış

en: None
az: Yoxdur

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Image
az: Şəkil

en: Center
az: Mərkəz

en: Preview
az: Önizləmə

en: Save
az: Saxla

en: Help
az: Dəstək

en: Anchor
az: Lövbər

en: Menu
az: Menyu

en: Theme
az: Tema

en: Unknown
az: Naməlum

en: Vertical
az: Şaquli

en: All
az: Hammısı

en: Bottom
az: Aşağı

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Mode
az: Rejim

en: Table
az: Cədvəl

en: Other
az: Digər

en: Background color
az: Arxa rəng

en: Select all
az: Hamısını seç

en: Preformatted
az: Əvvəlcədən formatlanmış

en: Deleted
az: Silindi

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Formats
az: Formatlar

en: Copy
az: Köçür

en: Editor
az: Redaktor

en: Hide
az: Gizlət

en: Print
az: Çap et

en: Ordered list
az: Sifarişli siyahısı

en: Unordered list
az: Sıralanmamış siyahı

en: About
az: Haqqında

en: Default theme
az: Defolt mövzu

en: Acronym
az: Akronim

en: Abbreviation
az: İxtisar

en: Inserted
az: Daxil edilib

en: Break lock
az: Kilidi sındır

en: Styles
az: Üslublar

en: Text format
az: Mətn formatı
