Wysiwyg (6.x-2.8) - en to bg translation catalogue (37 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: List
bg: Списък

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Edit
bg: Редактирай

en: Search
bg: Търси

en: None
bg: Не

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Center
bg: Център

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Save
bg: Запази

en: Help
bg: Справка

en: Top
bg: Връх

en: Anchor
bg: Котва

en: Menu
bg: Меню

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: All
bg: Всички

en: Bottom
bg: Дъно

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Input format
bg: Филтриращ формат

en: Mode
bg: Режим

en: Media
bg: Медия

en: Table
bg: Таблица

en: Text color
bg: Цвят на текста

en: Preformatted
bg: Преформатирано

en: Undo
bg: Отмени

en: Deleted
bg: Изтрито

en: Right
bg: Дясно

en: Hide
bg: Скрий

en: Acronym
bg: Акроним

en: Abbreviation
bg: Съкращение

en: Inserted
bg: Вмъкнато
