Wysiwyg (6.x-2.7) - en to mr translation catalogue (23 entries)

en: User interface
mr: वापरकर्ता अंतरपृष्ठ

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: List
mr: यादी

en: Cancel
mr: रद्द

en: Remove
mr: काढा

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Edit
mr: संपादन

en: Search
mr: शोध

en: None
mr: काहीच नाही

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Link
mr: दुवा

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Center
mr: मध्य

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Help
mr: मदत

en: Font
mr: मुद्रावर्ग

en: All
mr: सर्व

en: Text color
mr: अक्षराचा रंग

en: Deleted
mr: मिटवले गेले

en: Default theme
mr: मूलभूत थीम

en: Text format
mr: टेक्सटचा फॉरमॅट
