Wysiwyg cleaner (6.x-1.0) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: User interface
cy: Rhyngwyneb defnyddwyr

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Cancel
cy: Diddymu

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Name
cy: Enw

en: Import
cy: Mewnfudo

en: Preview
cy: Rhagolwg

en: Save
cy: Cadw

en: Before
cy: Cynt

en: After
cy: Ar ôl

en: Arguments
cy: Argiau
