Wysiwyg cleaner (6.x-1.0) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Action
eu: Ekintza

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Name
eu: Izena

en: Import
eu: Inportatu

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Save
eu: Gorde

en: Before
eu: Aurretik

en: After
eu: Ondoren

en: Arguments
eu: Argumentuak
