Wysiwyg cleaner (6.x-1.0) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Action
is: Aðgerð

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Name
is: Nafn

en: Import
is: Flytja inn

en: Preview
is: Forskoða

en: Save
is: Vista

en: Icon
is: Táknmynd

en: Before
is: Fyrir

en: After
is: Eftir

en: Arguments
is: Rök

en: Rule
is: Regla
