Wysiwyg cleaner (6.x-1.0) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: User interface
ja: ユーザーインターフェース

en: Title
ja: タイトル

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Action
ja: アクション

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Name
ja: 名前

en: Import
ja: インポート

en: Preview
ja: プレビュー

en: Save
ja: 保存

en: Icon
ja: アイコン

en: Before
ja: 前

en: After
ja: 後

en: Arguments
ja: 引数

en: Rule
ja: ルール

en: Presets
ja: プリセット
