Wysiwyg cleaner (6.x-1.0) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Action
lt: Veiksmas

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Import
lt: Importuoti

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Icon
lt: Piktograma

en: Before
lt: Prieš

en: After
lt: Po

en: Arguments
lt: Argumentai

en: Preset
lt: Numatyta

en: The specified preset was not found
lt: Nurodyta parinktis nerasta

en: Are you sure you want to delete the preset %preset?
lt: Ar tikrai norite pašalinti parinktį %preset?

en: Export Preset
lt: Eksportuoti nustatymų rinkinį
