Wysiwyg cleaner (6.x-1.1) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Action
hr: Akcija

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Name
hr: Naziv

en: Import
hr: Uvezi

en: Preview
hr: Pregled

en: Save
hr: Spremi

en: Icon
hr: Ikona

en: Before
hr: Prije

en: After
hr: Nakon

en: Arguments
hr: Argumenti
