Wysiwyg cleaner (6.x-1.1) - en to hu translation catalogue (37 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Action
hu: Művelet

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Name
hu: Név

en: Preview
hu: Előnézet

en: Save
hu: Mentés

en: Edit Preset
hu: Beállítás szerkesztése

en: Icon
hu: Ikon

en: Before
hu: Előtte

en: After
hu: Utána

en: Arguments
hu: Argumentumok

en: Preset
hu: Beállítás

en: The specified preset was not found
hu: A megadott beállítás nem található

en: Are you sure you want to delete the preset %preset?
hu: %preset előbeállítás biztosan törölhető?

en: Remove tag
hu: Címke eltávolítása

en: Rule
hu: Szabály

en: Presets
hu: Beállítások

en: Path to a button icon, e.g. sites/default/files/icon.png
hu: Nyomógomb-ikon elérési útja, például: sites/default/files/icon.png

en: Choose an action to apply.
hu: Végrehajtandó akció kiválasztása.

en: <Custom>
hu: < Egyéni >

en: Add a rule
hu: Szabály hozzáadása

en: Display markup
hu: Jelölők megjelenítése

en: Preset saved.
hu: A beállítás el lett mentve.

en: Preset deleted.
hu: A beállítás törölve lett.

en: Export a preset
hu: Beállítás exportálása

en: Preset imported.
hu: A beállítás importálva lett.

en: Wysiwyg cleaner
hu: WYSIWYG tisztító

en: Allows users to paste clean content in wysiwyg editor
hu: Lehetővé teszi tisztított tartalmak beillesztését a WYSIWYG szerkesztőbe.

en: Add Preset
hu: Beállítás hozzáadása

en: Export Preset
hu: Beállítás exportálása

en: Remove all attributes
hu: Minden tulajdonság eltávolítása

en: Allows users to clean up content in wysiwyg editors.
hu: Lehetővé teszi tartalmak tisztíítását a WYSIWYG szerkesztőkben.

en: Clean up content
hu: Tartalom tisztítása
