Wysiwyg cleaner (6.x-1.1) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: User interface
hy: Օգտագործողի ինտերֆեյսը

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Action
hy: Գործողություն

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Name
hy: Անուն

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Save
hy: Պահպանել
