Wysiwyg cleaner (6.x-1.1) - en to it translation catalogue (16 entries)

en: User interface
it: Interfaccia utente

en: Title
it: Titolo

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Cancel
it: Annulla

en: Action
it: Azione

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: Name
it: Nome

en: Import
it: Importa

en: Preview
it: Anteprima

en: Save
it: Salva

en: Icon
it: Icona

en: Before
it: Prima

en: After
it: Dopo

en: Arguments
it: Parametri

en: Rule
it: Regola
