Wysiwyg cleaner (6.x-1.1) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Action
ku: کردار

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Name
ku: ناو

en: Import
ku: هاوردن

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن
