Wysiwyg cleaner (6.x-1.1) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: User interface
mr: वापरकर्ता अंतरपृष्ठ

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Action
mr: कृती

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Name
mr: नाव

en: Import
mr: आयात

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: Save
mr: संरक्षीत
