Wysiwyg cleaner (6.x-1.1) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: User interface
my: အသုံးပြုသူအသွင်အပြင်

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Name
my: အမည်

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ
