Wysiwyg cleaner (6.x-1.1) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عمل ها

en: Cancel
fa: لغو

en: Action
fa: عملکرد

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Name
fa: نام

en: Import
fa: ورود

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Save
fa: ذخیره

en: Icon
fa: شمایل

en: Before
fa: قبل از

en: After
fa: بعد

en: Arguments
fa: آرگومان‌ها
