Wysiwyg cleaner (6.x-1.1) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: User interface
si: පරිශීලක අතුරු මුහුණත

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Name
si: නම

en: Import
si: ආනයනය කරන්න
