Wysiwyg cleaner (6.x-1.1) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Action
sk: Akcia

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Name
sk: Názov

en: Import
sk: Importovať

en: Preview
sk: Náhľad

en: Save
sk: Uložiť

en: Icon
sk: Ikona

en: Before
sk: Pred

en: After
sk: Za

en: Arguments
sk: Argumenty

en: Preset
sk: Predvoľba

en: The specified preset was not found
sk: Špecifikovaná predvoľba nebola nájdená

en: Are you sure you want to delete the preset %preset?
sk: Naozaj chcete vymazať predvoľbu %preset?
