Wysiwyg cleaner (6.x-1.1) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: User interface
ta: பயனர் இடைமுகப்பு

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Action
ta: செயல்

en: This action cannot be undone.
ta: இச்செயல் மீளத் திருத்தப்பட முடியாதது.

en: Name
ta: பெயர்

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Preview
ta: முன்மாதிரி

en: Save
ta: சேமி

en: Icon
ta: குறுபடம்

en: Before
ta: முன்

en: After
ta: பிறகு
