Wysiwyg cleaner (6.x-1.1) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Action
vi: Thao tác

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Name
vi: Tên

en: Import
vi: Nhập vào

en: Preview
vi: Xem trước

en: Save
vi: Lưu

en: Icon
vi: Biểu tượng

en: Before
vi: Trước

en: After
vi: Sau

en: Arguments
vi: Tham số
