Wysiwyg cleaner (6.x-1.2) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Action
bg: Действие

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Name
bg: Име

en: Import
bg: Импортирай

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Save
bg: Запази

en: Before
bg: Преди

en: After
bg: След
