Wysiwyg cleaner (6.x-1.2) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: User interface
bn: ব্যবহারকারী ইন্টারফেস

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Cancel
bn: বাতিল

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: Name
bn: নাম

en: Import
bn: আমদানী

en: Preview
bn: প্রাক-প্রদর্শন

en: Save
bn: সংরক্ষণ
