Wysiwyg cleaner (6.x-1.2) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Action
he: פעולה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Name
he: שם

en: Import
he: יבוא

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Save
he: שמירה

en: Icon
he: סמל

en: Before
he: לפני

en: After
he: אחרי

en: Arguments
he: ארגומנטים

en: Preset
he: קבוע מראש

en: The specified preset was not found
he: הקבוע מראש המצוין לא נמצא.

en: Are you sure you want to delete the preset %preset?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה למחוק את הקבוע מראש %preset?

en: Presets
he: קבועים מראש
