Wysiwyg cleaner (6.x-1.2) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: User interface
kk: Интерфейс

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Action
kk: Әрекет

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Name
kk: Аты

en: Import
kk: Импорт

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Save
kk: Сақтау
