Wysiwyg cleaner (6.x-1.2) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: User interface
os: Архайæджы интерфейс

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Action
os: Архайд

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Name
os: Ном

en: Import
os: Импорт

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Save
os: Ныффысс
