Wysiwyg cleaner (6.x-1.2) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Action
ps: چار

en: Name
ps: نوم

en: Import
ps: واردول

en: Preview
ps: مخليد

en: Before
ps: مخکې

en: After
ps: وروسته

en: Arguments
ps: استدلالونه
