Wysiwyg cleaner (6.x-1.2) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: User interface
ru: Интерфейс пользователя

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Cancel
ru: Отмена

en: Action
ru: Действие

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Name
ru: Название

en: Import
ru: Импортировать

en: Preview
ru: Предпросмотр

en: Save
ru: Сохранить

en: Icon
ru: Иконка

en: Before
ru: До

en: After
ru: После

en: Arguments
ru: Аргументы

en: The specified preset was not found
ru: Указанный набор правил не найден.

en: Are you sure you want to delete the preset %preset?
ru: Вы уверены, что хотите удалить набор правил %preset?

en: Remove tag
ru: Снять метку

en: Rule
ru: Правило

en: Presets
ru: Шаблоны
