Wysiwyg cleaner (6.x-1.2) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: User interface
sr: Кориснички интерфејс

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: Action
sr: Акција

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Name
sr: Име

en: Import
sr: Увоз

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Save
sr: Сачувај
