Wysiwyg cleaner (6.x-1.1) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Action
az: Fəaliyyət

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Name
az: Ad

en: Import
az: İmport

en: Preview
az: Önizləmə

en: Save
az: Saxla

en: Icon
az: İconka

en: Before
az: Sonra

en: After
az: Əvvəl

en: Arguments
az: Arqumentlər
