Wysiwyg cleaner (6.x-1.2) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Action
be: Дзеянне

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Name
be: Імя

en: Import
be: Імпарт

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Save
be: Захаваць

en: Arguments
be: Аргументы
