Wysiwyg cleaner (6.x-1.2) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: User interface
hi: उपयोक्ता अंतरपृष्ठ

en: Title
hi: शीर्षक

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Action
hi: कार्रवाई

en: This action cannot be undone.
hi: इस क्रिया को अकार्य नहीं किया जा सकता है यानि फिर से पहले की अवस्था मे जाना सम्भव नहीं है।

en: Name
hi: नाम

en: Import
hi: आयात करें

en: Preview
hi: पूर्वावलोकन

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Icon
hi: चिन्ह

en: Before
hi: पहले

en: After
hi: बाद में
