Wysiwyg cleaner (6.x-1.2) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Name
ka: სახელი

en: Import
ka: იმპორტი

en: Before
ka: მდე

en: After
ka: შემდეგ

en: Arguments
ka: არგუმენტები
