Wysiwyg Fields (6.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: CCK
ar: عدة بناء المحتوى

en: Confirm
ar: أكِّد

en: Cancel
ar: إلغاء

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Insert
ar: أدرج

en: Update
ar: حَدِّث

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: Upload
ar: ارفع

en: Unlimited
ar: غير محدود

en: Configuration
ar: الضبط

en: Number of values
ar: عدد القيم

en: Manage fields
ar: إدارة الحقول
