Wysiwyg Fields (6.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Confirm
ast: Confirmar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Update
ast: Anovar

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: Upload
ast: Xubir

en: Unlimited
ast: Ilimitáu

en: Configuration
ast: Configuración
