Wysiwyg Fields (6.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Confirm
ca: Confirma

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Update
ca: Actualitza

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Upload
ca: Puja

en: Fields
ca: Camps

en: Unlimited
ca: Il·limitat

en: Configuration
ca: Configuració

en: Number of values
ca: Nombre de valors

en: Manage fields
ca: Administra els camps

en: Processing %title
ca: Processant %title

en: Expand
ca: Expandeix

en: Enable insert button
ca: Habilita el botó d'inserció
