Wysiwyg Fields (6.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Confirm
cs: Potvrdit

en: Cancel
cs: Zrušit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Insert
cs: Vložit

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Icon
cs: Ikona

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: Upload
cs: Nahrát

en: Fields
cs: Pole

en: Unlimited
cs: Neomezené

en: Configuration
cs: Konfigurace

en: Number of values
cs: Počet hodnot

en: Manage fields
cs: Správa polí

en: Processing %title
cs: Zpracovávám: %title

en: Expand
cs: Rozbalit
