Wysiwyg Fields (6.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Confirm
cy: Cadarnhau

en: Cancel
cy: Diddymu

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Insert
cy: Mewnosod

en: Update
cy: Diweddaru

en: Advanced settings
cy: Gosodiadau uwch

en: Upload
cy: Llwytho i fyny

en: Fields
cy: Meysydd

en: Unlimited
cy: Diderfyn

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad
