Wysiwyg Fields (6.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (19 entries)

en: Confirm
da: Bekræft

en: Cancel
da: Annullér

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Insert
da: Indsæt

en: Update
da: Opdatér

en: Icon
da: Ikon

en: Advanced settings
da: Avancerede indstillinger

en: Fields
da: Felter

en: Unlimited
da: Ubegrænset

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Number of values
da: Antal af værdier

en: Manage fields
da: Håndtér felter

en: Processing %title
da: Behandler %title

en: Expand
da: Udvid

en: Views module
da: Views-modulet

en: Enable insert button
da: Aktivér "indsæt"-knap

en: Enabled insert styles
da: Aktive styles

en: File sources
da: Filkilde

en: Autocomplete reference textfield
da: Autoudfyld tekstfelt af kilde
