Wysiwyg Fields (6.x-1.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Confirm
dz: ངེས་དཔྱད་འབད་

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: Upload
dz: མངོན་གསལ་འབད་

en: Unlimited
dz: ཚད་མེདཔ།
